Спасибо всё понравилось
Коврик приїхав на наступний день,гарний ніжний м'якенький,плюс
Скасовую своє замовлення на килимову доріжку. Вибачте.Дякую!
Чудове постільна білизна.Не линяє,яскраві кольори.
Все чудово ,дуже дякую!!!)))))
Будь ласка!
Отзывы о компании ТМ "ТЕТ-Текстиль"
Спасибо всё понравилось
Коврик приїхав на наступний день,гарний ніжний м'якенький,плюс
Скасовую своє замовлення на килимову доріжку. Вибачте.Дякую!
Чудове постільна білизна.Не линяє,яскраві кольори.
Все чудово ,дуже дякую!!!)))))
Будь ласка!