Чудова іграшка,дякую❤️
Зв'язалися швидко. Оперативно відправили. Якість на висоті. Рекомендую
Все чудово!!!!!
Доброго мирного дня! Щиро дякую ! Зайчик неймовірно красивий. подарунок сподобався іменинниці! Дякую! Бажаю Вам процвітання і хороших клієнтів!
Отзывы о компании ТМ "ТЕТ-Текстиль"
Чудова іграшка,дякую❤️
Зв'язалися швидко. Оперативно відправили. Якість на висоті. Рекомендую
Все чудово!!!!!
Доброго мирного дня! Щиро дякую ! Зайчик неймовірно красивий. подарунок сподобався іменинниці! Дякую! Бажаю Вам процвітання і хороших клієнтів!