Якісний товар,прийшло все вчасно! Ніяких зауважень!
Лилия С.
Отлично
Ольга З.
Отлично
Майя Т.
Отлично
Постіль сину ну дуже сподобалась) Мені теж, кольори яскраві, тканина достатньо цупка, гарно переживає прання, а головне приємна на дотик. І після сушарки взагалі не треба прасувати.
Отзывы о компании ТМ "ТЕТ-Текстиль"
є нюанс - картинка не відповідає оригіналу
Якісний товар,прийшло все вчасно!
Ніяких зауважень!
Постіль сину ну дуже сподобалась)
Мені теж, кольори яскраві, тканина достатньо цупка, гарно переживає прання, а головне приємна на дотик. І після сушарки взагалі не треба прасувати.