Велике дякую за товар,плед ще кращий чим уявляла.Продавець ввічливий ,відповів на всі мої запитання і бистро відправив посилочку.Рекомендую магазин,хороших Вам продаж.
Отзывы о компании ТМ "ТЕТ-Текстиль"
Велике дякую за товар,плед ще кращий чим уявляла.Продавець ввічливий ,відповів на всі мої запитання і бистро відправив посилочку.Рекомендую магазин,хороших Вам продаж.