Привіт, купую вже вдруге, лишаюсь дуже задоволеною, якість просто чудова. Єдине що колір не такий як на фото, не зелений, а більш м'ятний. Але загалом то все добре)
Людмила Е.
Отлично
Людмила Л.
Отлично
Неллі Ш.
Отлично
Дякую за постіль. Якість хороша, швидка відправка. Все чудово.
Отзывы о компании ТМ "ТЕТ-Текстиль"
Привіт, купую вже вдруге, лишаюсь дуже задоволеною, якість просто чудова. Єдине що колір не такий як на фото, не зелений, а більш м'ятний. Але загалом то все добре)
Дякую за постіль. Якість хороша, швидка відправка. Все чудово.