Доброго дня! Замовляла постільну білизну і коврик-травичка. Дуже задоволена товаром і його якістю. Продавець зв'язався дуже швидко, сервіс на висоті! Посилку оперативно надіслали, і вже через день вона була у мене. Щиро дякую!!!
Комментарий продавца
Будь ласка! Приємного користування!
Мирослава Д.
Отлично
Все просто супер! Дуже задоволена сервісом! Дякую!
Отзывы о компании ТМ "ТЕТ-Текстиль"
Доброго дня! Замовляла постільну білизну і коврик-травичка. Дуже задоволена товаром і його якістю. Продавець зв'язався дуже швидко, сервіс на висоті! Посилку оперативно надіслали, і вже через день вона була у мене. Щиро дякую!!!
Будь ласка! Приємного користування!
Все просто супер! Дуже задоволена сервісом! Дякую!
Будь ласка! Приємного користування!
Плед классный! Дякую!