Обслуговування і товар просто чудові. Дечого не було в наявності, але, зважаючи на сьоднішні реалії, це дрібниці. Замовляли різні речі з текстиля. Сподобалось все. Якість достойна. Гарні пакувальні мішки. Дуже задоволена! Дякую і рекомендую.
Дякую за чудовий сервіс і гарні покривала!
Отзывы о компании ТМ "ТЕТ-Текстиль"
Обслуговування і товар просто чудові. Дечого не було в наявності, але, зважаючи на сьоднішні реалії, це дрібниці. Замовляли різні речі з текстиля. Сподобалось все. Якість достойна. Гарні пакувальні мішки. Дуже задоволена! Дякую і рекомендую.
Дякую за чудовий сервіс і гарні покривала!