Спасибо всё понравилось
Коврик приїхав на наступний день,гарний ніжний м'якенький,плюс
Скасовую своє замовлення на килимову доріжку. Вибачте.Дякую!
Чудове постільна білизна.Не линяє,яскраві кольори.
Все чудово ,дуже дякую!!!)))))
Будь ласка!
Відгуки про компанію ТМ "ТЕТ-Текстиль"
Спасибо всё понравилось
Коврик приїхав на наступний день,гарний ніжний м'якенький,плюс
Скасовую своє замовлення на килимову доріжку. Вибачте.Дякую!
Чудове постільна білизна.Не линяє,яскраві кольори.
Все чудово ,дуже дякую!!!)))))
Будь ласка!