Товар чудовий, гарний, мʼякий та великий, все супер!
Продавець ввічливий та уважний. Вдячна за роботу. Товар якісний. Покупкою задоволена. Рекомендую!
Погано! Відправили товар іншого кольору.
Відгуки про компанію ТМ "ТЕТ-Текстиль"
Товар чудовий, гарний, мʼякий та великий, все супер!
Продавець ввічливий та уважний. Вдячна за роботу. Товар якісний. Покупкою задоволена. Рекомендую!
Погано! Відправили товар іншого кольору.