Привіт, купую вже вдруге, лишаюсь дуже задоволеною, якість просто чудова. Єдине що колір не такий як на фото, не зелений, а більш м'ятний. Але загалом то все добре)
Людмила Е.
Відмінно
Людмила Л.
Відмінно
Неллі Ш.
Відмінно
Дякую за постіль. Якість хороша, швидка відправка. Все чудово.
Відгуки про компанію ТМ "ТЕТ-Текстиль"
Привіт, купую вже вдруге, лишаюсь дуже задоволеною, якість просто чудова. Єдине що колір не такий як на фото, не зелений, а більш м'ятний. Але загалом то все добре)
Дякую за постіль. Якість хороша, швидка відправка. Все чудово.