Очень хороший магазин, товар был а наличии, менеджер очень хорошо консультировал, отправили быстро, хорошего качества 🥰,благодарна магазину😇
Замовляла плед і набір рушників. Дуже гарна якість!
Відгуки про компанію ТМ "ТЕТ-Текстиль"
Очень хороший магазин, товар был а наличии, менеджер очень хорошо консультировал, отправили быстро, хорошего качества 🥰,благодарна магазину😇
Замовляла плед і набір рушників. Дуже гарна якість!