Товар сподобався. Раджу всі даного продавця.
👍👍👍 все супер , дякую 🙃
Дякуємо Вам за відгук! Приємного користування!
Замовляла 2 шт . На свою ціну доволі непогані покривала. Колір сіро-синій тонкувате, з сердечками - супер, різниця на фото. Дякую . Магазин і товар рекомендую.
Дякуємо за відгук! Приємного користування!
Відгуки про компанію ТМ "ТЕТ-Текстиль"
Товар сподобався. Раджу всі даного продавця.
👍👍👍 все супер , дякую 🙃
Дякуємо Вам за відгук! Приємного користування!
Замовляла 2 шт . На свою ціну доволі непогані покривала. Колір сіро-синій тонкувате, з сердечками - супер, різниця на фото. Дякую . Магазин і товар рекомендую.
Дякуємо за відгук! Приємного користування!