Дякуємо за плед-покривало з мікрофібри.Воно дуже легеньке і м'якеньке.Якість супер.
Хороше тепле покривало, приємне на дотик.
Всем рекомендую
Рекомендую
Відгуки про компанію ТМ "ТЕТ-Текстиль"
Дякуємо за плед-покривало з мікрофібри.Воно дуже легеньке і м'якеньке.Якість супер.
Хороше тепле покривало, приємне на дотик.
Всем рекомендую
Рекомендую