Діти в захваті. Приємний на дотик,гарний. Консультант порекомендував кольори і вони справді дуже гарні.
Шикарний плед. Доставили дуже швидко.
Дякую, все як у описі)) Дуже задоволена))
Покривало м'яке, дуже приємне на дотик.
Пледы получила , классные ! Спасибо !
Дякую за високий рівень обслуговування!
Будь ласка!
Відгуки про компанію ТМ "ТЕТ-Текстиль"
Діти в захваті. Приємний на дотик,гарний. Консультант порекомендував кольори і вони справді дуже гарні.
Шикарний плед. Доставили дуже швидко.
Дякую, все як у описі)) Дуже задоволена))
Покривало м'яке, дуже приємне на дотик.
Пледы получила , классные ! Спасибо !
Дякую за високий рівень обслуговування!
Будь ласка!