Замовив вдруге у цьго ж продавця. Першого разу не відправили і відмінили замовлення. По їх словам телефонували і не змогли додзвонитись. Ну ок, буває. Я коли за кермом не беру слухавку. Не порушую ПДР, Замовив вдруге то самий товар. Підкреслив в коментарі що він мені необхідний. Попросили гроші наперід. Оплатив. Зв’язались по вайберу. Надіслав скрін оплати. Начебто все нормально. Але ні. Прочитали мій попередній відгук і знов відмінили замовлення. Хто буде купляти, і кому важливо в термін (як це було мені) майте на увазі що замовлення можуть відміни. Не рекомендую. А і да. Продавець спілкується не на державній мові а на мові окупанта.
Елена У.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Ольга К.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Супер! Отправили быстро! Простыня очень качественная! Спасибо, обязательно буду заказывать ещё в этом магазинчике, уже присмотрела себе постельное бельё. Магазину успехов и процветания!!!
Відгуки про компанію ТМ "ТЕТ-Текстиль"
Порядочный продавец. Спасибо.
Швидко і якісно, дякую!)
Замовив вдруге у цьго ж продавця. Першого разу не відправили і відмінили замовлення. По їх словам телефонували і не змогли додзвонитись. Ну ок, буває. Я коли за кермом не беру слухавку. Не порушую ПДР,
Замовив вдруге то самий товар. Підкреслив в коментарі що він мені необхідний. Попросили гроші наперід. Оплатив. Зв’язались по вайберу. Надіслав скрін оплати. Начебто все нормально.
Але ні. Прочитали мій попередній відгук і знов відмінили замовлення.
Хто буде купляти, і кому важливо в термін (як це було мені) майте на увазі що замовлення можуть відміни.
Не рекомендую.
А і да. Продавець спілкується не на державній мові а на мові окупанта.
Супер! Отправили быстро! Простыня очень качественная! Спасибо, обязательно буду заказывать ещё в этом магазинчике, уже присмотрела себе постельное бельё. Магазину успехов и процветания!!!